O materstve Pekné veci

Vianočné darčekové inšpirácie pre deti – hračky (2. časť)

19.11.2017

MALÝ HVĚZDÁŘ

Blogerka Míša (mklife.cz) a pikle.cz pripravili spolu výbornú poznávaciu sadu Malý hvězdář. Na 18 kartičkách sa zvedavé deti originálnym spôsobom zoznamujú so súhvezdiami. Stačí baterka a v detskej izbe vyčarujete nočnú oblohu. Zobrať ich môžete aj von a precivičiť sa v praxi. Kúpite na pikle.cz.

LESITO

Lesito sú autorské látkové zvieratká. Z lesa aj polárneho kruhu. Veľmi sa mi páči ich jednoduchý dizajn. Za značkou stojí maminka dvoch chlapcov, ktorá si na materskej povedala, že chce pre deti hračky rozvíjajúce fantáziu. Za postavičkami stojí príbeh a autorské rozprávanie dostanete vytlačené aj v malom ilustrovanom zošite.

LÍPA

Lipa store sú malé krásne drobnosti. Pastelky, pexeso, autíčko, kufrík, blok a drevené domčeky. Taký jeden pekný balík pre malých cestovateľov. Viac si na lipastore.cz nájdu dospeláci. Ako vkusné a užitočné darčeky, prečo nie?

ATELIER GIRAFA

Atelier Girafa nie sú iba hračky, zariadite tam detskú izbu od zeme až po strom. Nábytok, doplnky, hry. Skvelá je napríklad značka Le Toy Van, kde v detskej verzii nájdete bohatý výber príslušenstva do kuchyne i potravín. Vaše dieťa môže mať vlastnú kuchyňku a dosť možno mu budete závidieť jeho výbavu.

WOOLI

Wooli sú slovenské drevené doplnky. Vznikli rovnako ako väčšina podobných projektov. Zakladatelia neboli spokojní s ponukou na trhu, nechceli plastové alternatívy a tak sa pustili do vlastnej tvorby. Wooli sú mladí slovenskí architekti a dizajnéri, výrobky tvoria z brezovej preglejky, na záver sú ručne opracované a vyrábajú sa na Slovensku. Celú ponuku nájdete na woolishop.com.

GET INSPIRED

A na úplný záver ešte hračky a doplnky s nádychom Severu. To je get-inspired.eu. Pre najmenších závesné kolotoče alebo bryndáčiky, na príjemne sny hravé povlečenie, na von teplé deky.

___

Zdroj: obrázky sú priamo z e-shopov, na ktoré v článku odkazujem.

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.