Pekné veci

Vianočné darčekové inšpirácie pre deti

13.11.2017

Foto: Photo-Mix | pixabay.com

Whohoo, Vianoce sa blížia a myslím, že tento rok sa na ne mimoriadne teším. Pretože to budú prvé Adamkove. Odhadujem, že všetky tie krásne darčeky, ktoré už pomaly kupujem, ho nebudú ani zďaleka zaujímať tak veľmi, ako baliaci papier. Ale papier sa na druhý deň vyhodí a darčeky ostanú. Potom ich ocení. Snáď.

Na tento týždeň som pripravila sériu článkov s tipmi na darčeky pre deti. Nebude to iba pre deti najmenšie, pár mesačné ako Adamko. Určite v nich nájdete veľa inšpirácie aj keď vaše ratolesti už sfúkli nejaké tie sviečky na torte.

Keďže tipov mám pre Adamka poznačených viac ako dosť a čerpať môžem niekoľko rokov, rozhodla som sa články rozdeliť. Každý deň – jedna téma. Na čo sa môžete tešiť?

Všetko sú to veci, ktoré buď už doma máme a vrelo ich odporúčam, budeme ich kupovať Adamkovi buď teraz, k prvým narodeninám alebo neskôr, mám ich vo wishliste, dostala som na ne odporúčania alebo sa mi skrátka iba páčili.

Verím, že články budú pre vás užitočné a samozrejme vaše tipy uvítam v komentároch.

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.