O knihách

Výzvy pre všetkých zamilovaných

2.2.2017

Prepadli ste deštrukčným denníkom, na odreagovanie siahnete po omaľovánkach a ste za každú srandu? Prípadne hľadáte niečo ďalšie, kreatívne a ideálne vo dvojici? Blíži sa Valentín, alebo o pár mesiacov máj, ak neuznávate tento sviatok pôvodom z Ríma. Mám pre vás tip na zaujímavú knihu, ktorá, hoci podľa názvu to tak nevyzerá, pochádza z Česka.

Our love challenges je dvesto stranová kreatívna kniha plná výziev. Má veľmi minimalistický dizajn a grafiku od Veroniky Manukjan. Stránky čakajú len na to, kedy ich zaplníte svojimi spomienkami, dopíšte novými zážitkami, osviežite spoločnými fotkami.

Výzvy sú rozdelené do niekoľkých kapitol. Na úvod niečo o vás dvoch, čas na spomínanie. Aké bolo vaše prvé rande alebo Valentín? Potom sa môžete pustiť do nových zážitkov.

  • Láska prochází žaludkem
  • K zamyšlení
  • Cestujeme, hýbeme se, užívame života
  • Bláznivé, protože proč ne!
  • Kdo tvoří, ten nezlobí
  • Poznáváme sebe i druhé
  • Bonusové výzvy

Myslím, že tak skoro ich všetky nesplníte, takže zábavy si užijete poriadne dlho. Výziev je viac ako 180, od jednoduchých, cez bláznivé až po zložité. Spoznáte jeden druhého, ale tiež navštívite nové miesta a možno sa i niečo málo naučíte. Naviac bude kniha skvelo fungovať aj ako fotoalbum. O pár rokov sa pri prezeraní Our love challenges pobavíte.

Pár výziev vám predstavím budúci týždeň, ale ak sa vám nechce čakať, alebo ste práve objavili perfektný darček pre partnera, navštívte stránku www.ourlovechallenges.cz, kde si knihu môžete objednať. A pre trpezlivejších mám pripravenú valentínsku súťaž o jeden výtlačok.

Zatiaľ vás nalákam aspoň pár fotkami, ďalšie ukážky nájdete na aj tu.

You Might Also Like

6 komentárov

  • Reply Mária 3.2.2017 at 10:41

    Ahoj alebo Dobrý deň  
    Píšem článok o najlepších slovenských knižných blogoch, a vybrala som aj tento…Písala som ti na FB, tak ak si správu nájdeš, prosím, ozvi sa mi.

    • Reply Orvokki 3.2.2017 at 10:45

      Ahoj Mária. To je milé, ďakujem, moc si to vážim. Pozerám správy na blogovom i súkromnom profile, i Žiadosti o správy, ale žiadna od teba mi tam nesvieti. Tak prípadne, môžeš mi ju zaslať znova na e-mail [email protected]? 🙂

  • Reply 9+1 valentínskych tipov (+ na čo ísť do kina a nie je to Fifty Shades Darker) | Orvokki's blog 10.2.2017 at 17:40

    […] lásku už tento víkend? Minulý týždeň som krátko predstavila tvorivú knižku Our love challenges, dnes by vyberám pár výziev, ktoré sa hodia k blížiacemu sa dňu sv. Valentína. A v utorok […]

  • Reply Súťaž o knihu Our Love Challenges | Orvokki's blog 14.2.2017 at 09:51

    […] Výzvy pre všetkých zamilovaných […]

  • Reply Michal 30.9.2018 at 22:08

    Prosím vás kde si knihu môžem kúpiť alebo objednať ??

  • Leave a Reply

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.