knižné info O knihách

Vráťme knihy do škôl – súťaž pre všetkých stredoškolákov

14.2.2014

Vráťme knihy do škôl - súťaž pre všetkých stredoškolákov

Zajtra začínajú jarné prázdniny a všetci stredoškoláci majú fantastickú možnosť vyhrať čítačku elektronický kníh. Voľný čas môžu vyplniť čítaním obľúbených i nových kníh a následne o nich napísať krátky text. Nezáleží na tom, či už knihomoľom sú, príležitosť majú aj tí, čo ešte kúzlu beletrie úplne neprepadli.

Je to jednoduché! Po zaregistrovaní na portál www.vratmeknihydoskol.sk sa sprístupní sekcia, kde text s rozsahom minimálne 0,5 normostrany nahráte. Počíta sa každý, takže platí: „Čím viac kníh prečítaš, tým väčšiu šancu máš na výhru„. Výherca bude vybraný hlasovaním a v hre je až päť čítačiek. Okrem toho aj zaujímavé encyklopédie a poukážky na nákup kníh.

Času už moc nie je, súťaž trvá do 15. marca 2014, ale i za takú dobu sa dá prečítať minimálne päť úžasných príbehov. A to za pokus stojí. Minulý rok vyšlo veľa pútavých titulov určených pre mladých, takže by bola škoda ich neprečítať. Knihy od Stephanie Perkinsovej, Johna Greena, Kendare Blake, Michaela Granta, Tahereh Mafi, Lauren Oliverovej a mnohých ďalších čakajú, kedy ich stredoškoláci objavia. 

Tretí ročník súťaže organizuje kníhkupectvo abcknihy.sk, Bratislavský samosprávny kraj a vydavateľstvo Ikar. Kompletné pravidlá súťaže sú na www.vratmeknihydoskol.sk, pre ďalšie info stačí napísať na helpdesk@abcshop.sk alebo sutaz@abcshop.sk.

Veľa pekných chvíľ s knihou všetkým súťažiacim 🙂

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.