Adamkova knižnica O knihách

Packa hraje rock

31.10.2019

A to som nad ňou tak dlho premýšľala. Či ju vziať alebo nie. Však zvukových kníh má dosť. Aj hudobných nástrojov. Nebude to zbytočné? Bude ho to zaujímať? 

No ale ten zvuk je naozaj kvalitný. A hudobné nástroje ho bavia. Teraz má senzitívne obdobie na hudbu. Gitara je tam rovno trikrát, niektoré nástroje ešte nepozná, na niektoré sám „hráva“ a je to kniha, jeho knihy bavia. Predsa neodídem z detského kníhkupectva bez knihy!

Stačil deň a ja ľutujem akurát to, že som nezobrala aj jazzovú verziu. Packa hraje rock okamžite prevalcovala všetky ostatné srdcovky, listuje si ňou sám, čítali sme ju pri raňajkách i pred spaním, každý jeden deň počujeme odniekiaľ krátke rockové zvuky, pretože Adam si ju denno denne listuje a stláča a počúva a pomenuváva. 

A naviac je hneď na začiatku Big Ben, aj so zvukom. A to on už vie, že je v Londýne, pretože i František (z knihy Dlouhá cesta od Petra Horáčka) tam bol. Teraz ho má aj zhudobnený a vždy nám ho s úprimnou radosťou ukazuje. A potom na ostatné melódie tancuje s knihou v ruke. 

Takže Packa hraje rock áno sa radí medzi TOP Adamove knižky. Schválené oboma rodičmi, lebo my sme z nej paf tiež.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.