CZ a SK O knihách poviedky a novely

Lukáš Prchal – Den v nedohlednu

2.12.2012

Den v nedohlednu je zbierka takmer 20 poviedok a pár miniatúr o ľuďoch, ktorí môžu byť vaši susedia. Občas vtipné, občas smutné, ale všetky reálne a uveriteľné. V poviedkach sú vystihnuté krátke úseky z každodenného života, bez zbytočného opisovania, ale vždy s pointou. Sú krátke, ale aj na tak malom priestore majú veľkú silu. Občas sa pristihnete, že než sa pustíte do ďalšieho príbehu, chvíľu premýšľate o tom, čo ste práve dočítali.

Prvé, čo ma na knihe upútalo bola obálka. Vážne moc pekná. Poviedky mám veľmi rada, hoci ich tak často nečítam. A pri týchto sa mi naviac potvrdilo, že aj v naších končinách sú talentovaní spisovatelia.

E-knihu Den v nedohlednu kúpite na www.youngbooks.cz. Ide o projekt, ktorý podporuje mladých začínajúcich autorov, ktorých stojí za to objaviť. Naviac sú e-knihy za prijateľnú cenu a môžete ich čítať na tabletoch i na Kindle, sú totiž vo formátoch .pdf, .mobi a .epub.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.