O knihách

Knihy na predaj

27.8.2019

O čo ide? Ostalo mi doma pár desiatok kníh, ktoré už nechcem vlastniť. Tak ich predávam.

Dôvod? Minimalizmus a skutočnosť, že meníme životný štýl, kedy budeme veľa cestovať v obytňáku. Tam sa mi nezmestia. Už nemám ani knižnicu, nechávam si len pár knižiek, zvyšok rozposielam ďalším čitateľom.

Stav? Niektoré ako nové a nikdy neprečítané, niektoré raz prečítané, niektoré s podpisom a venovaním od autora, niektoré od prekladateľa. Ak má kniha podpis/venovanie, je to na ďalšom obrázku. Väčšinu mám už roky, takže je možné, že nejaký ten malý kozmetický detail sa tam nájde. Ale žiadna nie je roztrhnutá (vlastne jedna je, Dubnovú čarodějku pripravil Adam o tu úplne prvú čistú stranu) a všetky si v pohode komfortne prečítate.

Cena? 50 Kč, 75 Kč, 100 Kč. Vždy je uvedená na fotke pri knižke. Ak je na jednej fotke viac kníh, cena je za všetky knižky na fotke a predávam ich len spolu. Platí 1 EUR = 25 CZK.

Poštovné? Osobný odber možný v Brne, po dohode i v Piešťanoch. V ČR posielam cez Zásilkovnu (65 Kč za balík do 4 kg), na Slovensku cez slovenskú poštu (cena podľa váhy a spôsobu doručenia – Na poštu/Na adresu). Na Slovensko chodím cca raz za mesiac, tak rátajte s oneskorením.

V prípade záujmu o knižky píšte do komentárov alebo na email [email protected]. Preferujem väčší odber, ale viac menej platí, kto prvý príde, ten prvý berie.

Predané knihy budem priebežne mazať. Posledná aktualizácia: ŠT 06:38

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.