CZ a SK O knihách

Jmenuju se Martin

29.1.2019

Sledujete všechny ty lidi na sociálních sítích a říkáte si, jak to dělají, že jsou pořád na cestách? Z týždňovej cesty spravia toľko fotiek, že ich na Instagrame zdieľajú ešte dlho potom, až to v sledovateľoch vyvolá pocit, že sú vážne stále na ceste. Tak já vám to prozradím a poradím vám tipy a triky, jak procestovat celý svět! Buď youtuber a maj veľa sledovateľov! 

Moja predstava o knihe Jmenuju se Martin bola, že Martin je mladý cestovateľ, ktorý si cestuje po svete, raz je tu a raz je tam. Z textu veľmi rýchlo vyplynulo, že Martin vôbec nie je cestovateľ. Je youtuber. Čo som pozerala, tak fanúšikovskú základňu má veľkú a to by bolo, aby sa mu necestovalo. Keď ste mladí (Martin má dvadsať rokov, cestovať začal v sedemnástich) a za vami stoja sponzori, ide to ľahšie…

Kniha má podtitul Nejlepší cesty mýho života a tak by som ju aj brala. Tridsať kapitol, každá na približne päť strán, k tomu veľa fotiek. Nemyslite si ale, že precestoval tridsať rôznych miest. Z jedného miesta spravil viac kapitol, takže stačilo ísť dvakrát do USA a hneď tu máme roadtrip, tandemový zoskok padákom, New York, festival Coachella, Los Angeles, prvé tetovanie, Disneyland, stretnutie s celebritou a čiastočne i nečakané priateľstva. Svoju kapitolu dostala aj jeho vlastná kniha.

Celú recenziu si prečítajte na blogu internetového kníhkupectva Knihcentrum.sk.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.