CZ a SK O knihách

Jmenuju se Martin

29.1.2019

Sledujete všechny ty lidi na sociálních sítích a říkáte si, jak to dělají, že jsou pořád na cestách? Z týždňovej cesty spravia toľko fotiek, že ich na Instagrame zdieľajú ešte dlho potom, až to v sledovateľoch vyvolá pocit, že sú vážne stále na ceste. Tak já vám to prozradím a poradím vám tipy a triky, jak procestovat celý svět! Buď youtuber a maj veľa sledovateľov! 

Moja predstava o knihe Jmenuju se Martin bola, že Martin je mladý cestovateľ, ktorý si cestuje po svete, raz je tu a raz je tam. Z textu veľmi rýchlo vyplynulo, že Martin vôbec nie je cestovateľ. Je youtuber. Čo som pozerala, tak fanúšikovskú základňu má veľkú a to by bolo, aby sa mu necestovalo. Keď ste mladí (Martin má dvadsať rokov, cestovať začal v sedemnástich) a za vami stoja sponzori, ide to ľahšie…

Kniha má podtitul Nejlepší cesty mýho života a tak by som ju aj brala. Tridsať kapitol, každá na približne päť strán, k tomu veľa fotiek. Nemyslite si ale, že precestoval tridsať rôznych miest. Z jedného miesta spravil viac kapitol, takže stačilo ísť dvakrát do USA a hneď tu máme roadtrip, tandemový zoskok padákom, New York, festival Coachella, Los Angeles, prvé tetovanie, Disneyland, stretnutie s celebritou a čiastočne i nečakané priateľstva. Svoju kapitolu dostala aj jeho vlastná kniha.

Celú recenziu si prečítajte na blogu internetového kníhkupectva Knihcentrum.sk.

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.