O knihách

Everbay Co. – Naše svatba

3.7.2014

Budem sa vydávať. Nie tento rok, možno ani ten budúci, ale zasnúbená už som, takže plánujem. A keďže milujem plánovanie a ešte viac milujem knihy, musela som si zohnať svadobný plánovač. Mala som v pláne Moleskine Wedding Journal, ale svadba je predsa len významná udalosť a chcela som niečo viac osobitnejšie. Takže voľba padla na českú knižku Naše svatba od Everbay Co. A pretože je neskutočne nádherná a možno takáto milá udalosť stretne aj nejakú moju čitateľku, bola by škoda o nej nedať vedieť.

Knižka vám spraví radosť už v okamihu, kedy ju vytiahnete z prvého balíku. Je krásne zabalená a nechýba ručne napísaný odkaz. Taká drobnosť, ktorá spraví radosť. A radosť pokračuje aj pri listovaní. Naše svatba je jednoduchá, zmestí sa do každej kabelky, sprevádzajú ju osobitné fotografie a našla som tam i informácie, ktoré by ma pri plánovaní svadby ani nenapadli.

Knihu má na svedomí Zuzka & Martin a zoženiete ju na everbay.co. A prečo vybrať plánovač od nich? Dva dôvody. Je vidieť, že ho spravili s láskou a pretože robia nádherné fotky všetkým ľuďom, čo sa majú radi. A ja ju mám naviac rada preto, lebo teraz mi pomôže s prípravou svadby a o pár rokov mi pripomenie náš deň D. Síce stále neviem kedy to bude (no mám vysnívané jedno nádherné miesto), ale už teraz sa teším nielen na samotnú svadbu, ale i plánovanie.

FAKTA O KNIŽKE
Počet strán: 126 strán
Väzba: Paperback
Rozmer: 210×148 mm
Jazyk: český
ISBN: 978-80-905689-0-7

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.