CZ a SK O knihách ženské romány

B. Kardošová – Sladko v ústach

5.4.2011

„Všetci sú rovnakí! Ešte som nestretla chlapa, ktorý by ma presvedčil, že je iný ako všetci ostatní chlapi! Ješitné hovadá! Myslia len na sex a my sme im ukradnuté!“
„Pani, prepáčte, ale necítite, ako si krásne protirečíte?“
„Nerozumiem? V čom si akože protirečím?!“
„Práve ste povedali, že muži myslia len na sex a zároveň sme im ukradnuté… cítim v tom isté protirečenie, teda ak dovolíte.“

Angela, Rita, Stela. Dve už kamarátky sú, dve budú, a dve budú súperky. O jedného muža. Ale ani ostatní to nebudú mať jednoduché. 280 stranový príbeh o sexe, nevere, vzťahoch a o tom, ako to dopadne, keď ľudia nie sú schopný spolu komunikovať. A aj o niečom viac. Vzťahy sa pekne zamotajú a potom aj rozmotajú. Ich cesty sa skrížia, ale bohužiaľ aj rozídu.

Skúsenosť je neprenosná.

Kniha spadá do kategórie román pre ženy, čo nebýval zrovna môj obľúbený žáner. Ale prečítala som ju celú. Trvalo mi to síce týždeň, a občas som sa nudila, no musím povedať že autorka mala zápletku zaujímavo premyslenú. Len tie dialógy mi niekedy nesedeli. A občas aj konanie jednotlivých osôb. Napriek tomu, záver a všetky dezerty a zákusky ktoré boli v knižke spomenuté, mi nedovolia hodnotiť nízko. Ak máte radi ženské romány a chcete nenáročnú oddychovku na nedeľnajšie poobedie, Sladko v ústach od slovenskej autorky odporúčam.

„Čo robiť, keď sa zabije milenka vášho muža?“

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.