O knihách

2023 | február

1.3.2023

Ak by som mala jedným slovom zhrnúť môj február, bolo by to „jóga„. Kým pred rokom som v tento najkratší mesiac prečítala 14 kníh (a rok predtým 13), tento rok ich bolo iba päť. No štrnásťkrát som bola v obľúbenom Yoga Place na lekcii jógy a cvičila som i doma. Voľný čas som venovala tej. A fínčine. Knihám menej.

Z toho mála, čo som v priebehu 28 dní prečítala musím vyzdvihnúť Osm hor od Paola Cognettiho. Po grafickej stránke ma zaujal B jako bežec. Prečítala som Jóga nejen pro holky a zistila, že je to len český preklad na slovensku dávno vydanej Yoga Girl. A ja že to je jej druhá kniha. No nie je. Sa mi to hneď zdalo povedomé, ale už je to veľa rokov, tak som si dala re-reading. Pobavila som sa ešte na Historkách z Tinderu a mesiac som uzatvorila najnovšou Hanišovou Neděle odpoledne. Určite siahnem aj po ďalších jej románoch, zatiaľ som čítala iba poviedky Dlouhá trať a Beton a hlína. Rozhovory o šetrnosti a udržitelnosti ve městě.

Ako málo som čítala, tak málo som o knihách na Instagram i písala. No vlastne ešte menej. Absolútne vôbec. Takže dnes už len fotky, žiadne dlhšie texty nemám.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.