Filmové festivaly

Cinematik | 0. deň

8.9.2011

Dnes od druhej bolo možné vymeniť lístky za akreditáciu. V prípade že ste si lístky kúpili v predpredaji, vyšli vás na 12€, ale dajú sa kúpiť aj v Dome Umenia za 15€. Prvých 100 šťastlivcov získalo tradične brožúru o premietaných filmoch. Tohtoročná má 152 strán 🙂

Mňa čakala aj kniha Filmy Jacquesa Audiarda z edície Cinematik. Ak máte o ňu záujem, určite sa spýtajte organizátorov, mali by ešte byť.

V Dome Umenia je program dostupný na šatniarenskom pulte, ale určite bude aj v kine Fontána. Informácie o filmoch sú povylepované nad pultom. Prípadne sa pripojte k WiFi, mala by tam byť. Oficiálna stránka je www.cinematik.sk, prípadne sledujte twitter účet @MFFCinematik.

Premietanie začína zajtra o druhej vo Fontáne filmom Iná Chelsea – príbeh z Donecka. Slávnostné otvorenie bude o siedmej v Dome Umenia po ktorom bude odpremietaný dva a pol hodinový film Carlos. A komu sa ešte nebude chcieť spať, uvidíme sa o jedenástej znova vo Fontáne na filme Južanská pohostinnosť.

Na Cinematik pripravená.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.