Filmové festivaly

Cinematik | 0. deň

8.9.2011

Dnes od druhej bolo možné vymeniť lístky za akreditáciu. V prípade že ste si lístky kúpili v predpredaji, vyšli vás na 12€, ale dajú sa kúpiť aj v Dome Umenia za 15€. Prvých 100 šťastlivcov získalo tradične brožúru o premietaných filmoch. Tohtoročná má 152 strán 🙂

Mňa čakala aj kniha Filmy Jacquesa Audiarda z edície Cinematik. Ak máte o ňu záujem, určite sa spýtajte organizátorov, mali by ešte byť.

V Dome Umenia je program dostupný na šatniarenskom pulte, ale určite bude aj v kine Fontána. Informácie o filmoch sú povylepované nad pultom. Prípadne sa pripojte k WiFi, mala by tam byť. Oficiálna stránka je www.cinematik.sk, prípadne sledujte twitter účet @MFFCinematik.

Premietanie začína zajtra o druhej vo Fontáne filmom Iná Chelsea – príbeh z Donecka. Slávnostné otvorenie bude o siedmej v Dome Umenia po ktorom bude odpremietaný dva a pol hodinový film Carlos. A komu sa ešte nebude chcieť spať, uvidíme sa o jedenástej znova vo Fontáne na filme Južanská pohostinnosť.

Na Cinematik pripravená.

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.