Drobné radosti

Drobné radosti #37

3.4.2017

Meno Rosa Mitnik som prvýkrát zaregistrovala v súvislosti s pamätnou knižkou pre novorodencov. To je moje ste už na blogu mohli vidieť. Táto šikovná pani a matka troch detí ale okrem najkrajšej knihy, akú sme nášmu drobčekovi mohli vybrať, nádherne šije. Kabelky, organizér do nich i kozmetické taštičky. Jednoduchý strih a desiatky nádherných vzorov. Priznávam, že vybrať iba po jednom bolo veľmi náročné.

Trio krásnych vecí som dostala od manžela na Valentína. Kabelku nosím pri každej možnej príležitosti, kedy nepotrebujem pevný batoh, organizér je zbalený v taške do pôrodnice a bez kozmetickej taštičky, ktorú prehadzujem medzi kabelkou a batohom, by som už nevyšla z domu. Konečne mám všetky drobné veci pohromade.

Potešilo aj malé zrkadielko a ručne napísaný odkaz na kartičke, ktorú využívam ako záložku do kníh.

Sem-tam nenápadne nazerám na e-shop, pozorne sledujem instagram a hovorím si, že ďalšiu kabelku alebo taštičku asi naozaj potrebujem. Krásne látky pribúdajú a jedna kabelka predsa nikdy nestačí. A ak by Rosa Mitnik prišla aj s batohmi, tak pri jednom by rozhodne neostalo.

foto: rosamitnik.cz

Rosa Mitnik kabelka Rosa Mitnik kozmeticka taska Rosa Mitnik organizér

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.