Drobné radosti

Drobné radosti #30

4.12.2013

Lepšie darček som k meninám ani nemohla dostať. Štyri nádherné knižky, ktoré som už dlhšie chcela.

Pamätám si, že Sebevraždy panen som videla keď mi bolo 15, aj to len preto, lebo tam hral (asi v dvoch scénenach) Hayden Christensen, čo bol v puberte môj idol. Ale kupodiv si na film veľmi dobre pamätám a preto keď som v edičnom pláne nakladateľstva Host videla, že vyjde kniha, vedela som, že ju musím mať. Ostatné tri knihy sú od priateľa. Lolitu som popravde nikdy nečítala, ale s touto novou obálkou sa mi fakt páči, tak prečo nie? Buzíčci patria k tým knihám, kde som neodolala množstvu dobrých recenzií. No a kniha Lean in – Opřete se do toho mi bola sympatická už po prečítaní anotácie, takže som rada, že si ju môžem aj prečítať.

Viem že dostanem ešte jednu knihu, resp. zápisník. Odkedy totiž aktívne cvičím, sledujem aj zahraničné fitness celebrity. Obľúbila som si najmä Cassey Ho z blogilates.com, ktorá nedávno vydala Blogilates Fit Journal s 12 týždňovou #NewBodyMakeover výzvou. Priateľa to zaujalo natoľko, že sa rozhodol ma v cvičení podporiť a diár mi objednal. Že nebudem začínať 1.12 som vedela hneď, pretože diár je zatiaľ len na ceste ku mne. Bohužiaľ ale nezačnem ani v druhom kole, ktoré odštartuje 1.1.2014, pretože som si pred mesiacom zlomila kosť na priehlavku (doteraz mi nie je jasné, ako sa mi to podarilo) a ešte pár týždňov môžem na cvičenie zabudnúť. Tak či tak sa naň ohromne teším.

new books

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.