Cestujem Výlety

Food in Prague

9.7.2012

Niekoľko fotiek fajnového jedla z Prahy. Pôvodne sme tam išli na Prague Food Festival, ale navštívili sme aj Rotisserie Gourmet Restaurant a Čestr. Jednoznačne najviac zaujal Čestr, niečo v zmysle „nebíčko v papuľke“. Ja teda krvavé steaky, tatarák a takmer surové mäso nejem (v tomto prípade išlo o Sashimi zo sviečkovej), ale tu som sa rozplývala. V Rotisserie Gourmet Restaurant varili tiež výborne a ďalšou vecou čo sme si hneď všimli, bola veľmi príjemná hudba. Na Prague Food Festival sme boli už pred troma rokmi, tak sme skúsili znovu. Jedlá samozrejme výborné, ale na ďalšie ročníky sa nám už nejak nechce ísť. Keď vezmeme tie ceny, porcie, množstvo ľudí… tak uprednostníme radšej reštauráciu. I keď, plánujeme vyskúšať ešte Špilberk Food Festival.

cestr-01 cestr-02 cestr-03 cestr-04 cestr-05 cestr-06 cestr-07 cestr-08 cestr-09 cestr-10 cestr-11 cestr-12 prague-food-festival-01 prague-food-festival-02 prague-food-festival-03 prague-food-festival-04 prague-food-festival-05 prague-food-festival-06 rotisserie-gourmet-restaurant-02 rotisserie-gourmet-restaurant-03 rotisserie-gourmet-restaurant-04

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.