Blog

Samé knihy, samé Fínsko…

26.1.2016

… tak to u nás vyzerá. Radostí v živote mám veľa, knihy a fínske dizajnové vecičky, ako im rada hovorím, patria k tým najobľúbenejším. Asi je to vážne, pretože na terve.cz, kde zoženiete všetky tie úžasné, krásne a kvalitné veci z Fínska pohodlne, nakupujem tak veľa, že už by to vydalo na vlastný článok. Obzvlášť keď sa spojí s knihami.

Takže som v jeden deň pozbierala aspoň časť tých vecí, počkala na priaznivé svetlo (=manžel sa pohral s nastavením fotoaparátu, lebo na jeseň proste svetlo nie je), následne sadla k textovému editoru a vznikol z toho prvý guestpost na blogu terve.cz. Už je tam zverejnený dva týždne, ale ak vám náhodou unikol, nie je na škodu si ho pripomenúť.

P.S. v ostatných článkoch nájdete bambilión inšpirácie na nádherné bývanie. Ja by som ten e-shop najradšej vlastnila celý. A Mumínci, majú tam aj Mumínkov!

. . .

Máme tu pro zpestření blogu první guestpost. Nemuseli jsme dlouho přemýšlet a oslovili jsme Barboru Štefkovič, která píše úžasný blog (nejen) o severské literatuře Orvokki.sk. Vzhledem k tomu, že Finsko miluje stejně jako my a také u nás na Terve často nakupuje, spojila ve svém článku dvě její hlavní vášně – čtení a finský design. Pojďte spolu s námi navštívit její byt, nahlédnout do jejího soukromí a nechat se inspirovat.

Celý článok si prečítate na tejto stránke.

terve

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.