Blog

Mapa sveta z Fugu.cz

2.1.2015

Vo vianočných tipoch som spomínala samolepku na stenu Mapa sveta z fugu.cz. Môj brat je totiž vášnivý cestovateľ a o mape sveta, kde by si značil, ktoré krajiny už navštívil, sme celá rodina uvažovali dávnejšie. Túto si nakoniec vybral on sám. A včera sme ju úspešne nalepili na stenu.

Mapa má celkový rozmer takmer 2 x 3 metre a dávali sme ju na stenu traja. Strávili sme tým minimálne dve hodiny, i keď po prvej nalepenej časti (Európa a Afrika, mapa je rozdelená na 5 vertikálnych fólií) sme si mysleli, že to do konca dňa ani nedokončíme. Výsledok je ale nakoniec fantastický, tak snáď bude na stene držať dlho.

Mimochodom, brat občas o svojich cestách píše na flakac.sk a keďže si tento rok dal za predsavzatie vycestovať každý mesiac aspoň na pár dni niekam, vyzerá to, že článkov bude pribúdať. Čo viem, než začne leto, má kúpené letenky na Sardíniu, do Gruzínska, Írska a dokonca Brazílie. Takže červených bodiek na mape pribudne pomerne veľa.

A takto celá mapa vyzerá.

mapa sveta FUGU 1 mapa sveta FUGU 2 mapa sveta FUGU 3 mapa sveta FUGU 4 mapa sveta FUGU 5

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.