Blog

Good bye novoročné predsavzatie

8.1.2013

Novoročné predsavzatie nekupovať nové knihy mi vydržalo presne 5 dní. Tak dlho totiž trvalo, než som objavila ponuku Academie na knihy za 20 Kč a zároveň mi prišla zľava do knihcentrum.cz. Ktorá sa dala krásne skombinovať s 22% akciou na Fifty Shades Darker (pri všetkých tých hydro a geo skriptách s ktorými teraz zaspávam sa fakt teším na niečo tak jednoduché, ako je lovestory Christiana a Any). A hneď druhého som jednú knihu vyhrala, čo mi spravilo obrovskú radosť. Milujem prekvapenia.

Mimochodom akcia v Academii stále trvá. Ja som si dnes bola vyzdvihnúť sedem fantastických kníh z edície Filmová řada, len na Paní Bovaryovú si musím ešte počkať. A do budúcnosti to spravím tak, ako každý predchádzajúci rok a žiadne predsavzatie si nedám. Aspoň nie také, čo sa týka kníh.

William Shakespeare - Kupec BenátskýDavid Herbert Lawrence - Milenec Lady ChatterleyovéStanisław Lem - SolarisImre Kertész - Člověk bez osuduAlberto Moravia - PohrdáníVictor Hugo - Bídníci I.+II.

Mohlo by sa Vám páčiť

Žiadne komentáre

Zanechať odkaz

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.